Alcatel-Lucent 4039 sayısal telefon

Alcatel-Lucent 4039 Telefon


4039 modeli,  Alcatel-Lucent 9 serisinin en fonksiyonel modelidir. Sekreter, operatör seti olarak uygun bir seçim olan Alcatel-Lucent 4039, tüm Alcatel-Lucent OMNI PCX telefon santrallerinde kullanılabilmektedir.

4039 ile 4029 modeli arasındaki tek fark 4039 da 10 programlanabilir kısayol tuşu olmasına karşılık 4029 da 6 programlanabilir kısayol tuşu olmasıdır. Bu “scroll down” özelliğini kullanmadan daha pratik ve esnek bir kullanım sağlar.

Alcatel-Lucent  4039 Set Özellikleri:

  • Geniş ekran – kolaylıkla kimin aradığını, kimin meşgul olduğunu ve daha fazlasını görün
  • QWERTY klavye daha hızlı arama ve işlem kolaylığı
  • Yön tuşları sayesinde sistem özelliklerine kolay erişim
  • 40’tan fazla özelliğe ekranı aşağı kaydırma (scroll down) özelliği ile ulaşma
  • Eller serbest (Hands free) hoparlör
  • Doğrudan aktarma, yeniden arama ve bekletme özellikleri
  • Sesli posta mesajlarına kolay ulaşım
  • 3000 hızlı arama numarasına kolay ulaşım
  • Paging özelliği için hoparlör
  • Ve daha fazlası…

QWERTY klavye ile hızlı aramalara ulaşımın ve diğer özelliklerin kullanımına  ve kolaylığına alıştıktan sonra eski telefon setinize dönmek istemeyeceksiniz.

Alcatel-Lucent 4039 telefon seti ile tek yapmanız gereken, sadece aramak istediğiniz kişinin adının ilk harfini tuşlamaktır. Kişiyi aramak dışında tüm seçenekleri ekrandan seçebilir ve işleme koyabilirsiniz. Bu olanak size cep telefonunuzu kullanmaktan çok daha hızlı bir kullanım sağlar. Klavyeyi setler arası mesajlaşma ve diğer özellikler içinde kullanabilirsiniz.

Alcatel-Lucent 4039 telefon setinin renkli butonları kolay kullanım için akıllıca tasarlanmıştır. Temel pbx özelliklerine (aktarma, bekletme vb.) kolay ulaşmanız için bu özellik tuşları birbirine yakın konumlandırılmıştır.

Tüm personel 4039 Alcatel-Lucent Telefon kullanmak zorunda mı ?

Cevap kesinlikle hayır. Alcatel-Lucent 4029, 4039 modelinden daha ucuzdur ve programlanabilir tuş sayısının azlığı ve daha küçük bir ekranı olması dışında tüm özellikleri 4039 modeli ile aynıdır.

Ekranınıza 10 kişiden daha fazlasının meşguliyetini ve durumunu görmek istiyorsanız, ekstra genişletme (DSS) modülleri işinizi görebilir. (10 tuşlu ve 40 tuşlu modelleri mevcuttur.)

Eğer sisteminizde IP telefonlara yer vermek istiyorsanız, 4038 ve 4068 modelleri işinizi fazlasıyla görecektir. Görünüş  ve işlevsellik olarak tamamen aynı olan 4038 ve 4068 IP telefon modelleri,  4068 modeli ile renkli ekran seçeneği sunar

Paylaşın:
Share

Yorumlar kapatıldı.